icon

Solution Architect

Polkomtel Sp. z o.o.

Oferta ważna do

03.05.2024

Departament

IT

Numer referencyjny

EŁ/AR/MM/9150

Lokalizacja

Warszawa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja produktów analizy biznesowej pod kątem spełnienia wymagań jakościowych, kompletności i technicznej wykonalności
  • Tworzenie rozwiązań technicznych (architektura logiczna) na podstawie produktów analizy biznesowej
  • Weryfikacja zgodności architektury rozwiązania z produktami analizy systemowej
  • Utrzymanie repozytorium architektonicznego (w ramach zadań projektowych)

Nasze oczekiwania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analiz systemowych lub architektury rozwiązań
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Biegłość w odbiorze i opracowaniu produktów analizy biznesowej
  • Znajomość standardów integracji systemów
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dokładność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość modeli referencyjnych (TAM, eTOM, SID)
  • Znajomość notacji UML
  • Znajomość Enterprise Architect

Co oferujemy

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej
  • Dostęp do nowych technologii
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Stabilną, długotrwałą współpracę
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, nauka jęz. Angielskiego)
  • Dostęp do usług oferowanych przez Grupę na korzystnych warunkach (oferty pracownicze)